О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 января 2021 года № 51/377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 января 2021 года № 4432.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 6 января 2021 года № 51/372 "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4413), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 242 006,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 462,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 073 213,5 тысяч тенге;
2) затраты - 1 264 681,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22 675,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 675,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 9/65 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты города, районного значения, сел, сельского округа выделена субвенция в сумме 1 513 398,0 тысяч тенге, в том числе:
города Форт-Шевченко – 761 872,0 тысячи тенге;
села Акшукур – 269 608,0 тысяч тенге;
села Баутино – 78 690,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайын Шапагатов – 256 903,0 тысячи тенге;
села Таушык – 76 286,0 тысяч тенге;
села Кызылозен – 70 039,0 тысяч тенге.
3. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный спецалист – юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.

2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 4432 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4413 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 242 006,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 168 462,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 073 213,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 264 681,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22 675,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 675,1 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 9/65 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне 1 513 398,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласы - 761 872,0 мың теңге;
Ақшұқыр ауылы – 269 608,0 мың теңге;
Баутино ауылы – 78 690,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округі – 256 903,0 мың теңге;
Таушық ауылы – 76 286,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылы – 70 039,0 мың теңге.
3. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман-заңгер Ә.Нәдірқожақызы) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Д.Садыков
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 13 января 2021 года
№ 51/377
Бюджет села Акшукур на 2021 год

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д.Садыков
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 51/377 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті