О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 6 января 2021 года № 51/372 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 14 октября 2021 года № 7/42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24819
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 51/372 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4413) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 641 683,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 337 477,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192 313,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 292 031,5 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 819 861,6 тысяча тенге;
2) затраты – 9 878 379,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 594,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 414,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 284 289,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 289,8 тысяч тенге;
поступление займов –70 008,0 тысяч тенге;
погашение займов – 22 414,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 695,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 қазандағы № 7/42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24819 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 641 683,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 337 477,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192 313,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 292 031,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 819 861,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 878 379,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 594,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 008,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 414,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284 289,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 284 289,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 70 008,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 414,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 695,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

730 957,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
32 701,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
32 701,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
201 864,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
201 864,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 824,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
824,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
87 509,0
013
Капитальные расходы государственного органа
17 700,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 076,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
259 001,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 168,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
193 833,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56 533,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
56 533,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
21 107,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
21 107,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42 641,0
02
Оборона
17 959,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 959,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 959,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

730 957,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
32 701,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32 701,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
201 864,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
201 864,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 824,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
824,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 285,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 509,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 700,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 076,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
259 001,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 168,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
193 833,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56 533,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 533,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
21 107,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 107,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 641,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 641,0
02
Қорғаныс
17 959,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 959,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 959,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі