О районном бюджете на 2022– 2024 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2021 года № 10/67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26361.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2022 № 13/75 (вводится в действие с 01.01.2022).
1. Утвердить районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3  соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 054 823,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 350 328,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 189 433,8 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 779,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 431 281,8 тысячи тенге;
2) затраты – 10 077 361,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 050,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 084,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 587,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
50 587,3  тысяч тенге;
поступление займов –55 134,0 тысячи тенге;
погашение займов – 27 084,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 537,3 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 05.12.2022 № 20/122 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа в сумме 803 992,0 тысяч тенге, в том числе:
город Форт-Шевченко – 141 829,0 тысячи тенге;
село Акшукур – 262 491,0 тысяч тенге;
село Баутино – 55 738,0 тысяч тенге;
сельский округ Сайын Шапагатов – 226 026,0 тысячи тенге;
село Таушык – 56 995,0 тысяч тенге;
село Кызылозен – 60 913,0 тысяч тенге.
Сноска. В пункт 2 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2022 № 13/75 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты и кредиты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата Тупкараганского района:

2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 26361 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 27.04.2022 № 13/75 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.  2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 054 823,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 350 328,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 433,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 779,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 431 281,8 мың теңге;
2) шығындар – 10 077 361,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 050,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 084,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 587,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 587,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 55 134,0  мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 084,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 537,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 20/122 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне ауданның бюджетінен бюджеттік субвенциялар көлемі 803 992,0 мың теңге сомасында берілгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласына - 141 829,0 мың теңге;
Ақшұқыр ауылына – 262 491,0 мың теңге;
Баутино ауылына – 55 738,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 226 026,0 мың теңге;
Таушық ауылына – 56 995,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылы – 60 913,0 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакциядаі, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді- Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 27.04.2022 № 13/75 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте пайдалану тәртібі Түпқараған ауданы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер мен кредиттердің көзделгені ескерілсін:

27 151,0 тысяча тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
34 180,0 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
77 427,0 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
705,0 тысяч тенге - на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
120 702,0 тысячи тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
50 791,0 тысяча тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
66 307,0 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости;
3 537 067,0 тысяч тенге - на развитие целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан;
58 584,0 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
55 134,0 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2022 № 13/75 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы трансфертов на компенсацию потерь 2 215 390,0 тысячи тенге.

27 151,0 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
34 180,0 мың теңге - стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
77 427,0 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
705,0 мың теңге - мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
120 702,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
50 791,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
66 307,0 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға;
3 537 067,0 мың теңге – Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы даму трансферті.
58 584 ,0 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға.
55 134,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 27.04.2022 № 13/75 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022 жылға аудандық бюджетте ысырапты өтеуге арналған трансферттер көлемі 2 215 390,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.

Сноска. В пункт 4 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2022 № 13/75 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить резерв акимата района в сумме 5 000,0 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д. Меңдіханов
Приложение 1
к решению Тупкараганского районного

Ескерту. 4 тармақ жаңа редакциядаі, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді- Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 27.04.2022 № 13/75 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Аудан әкімдігінің резерві 5 000,0 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д. Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының

53 033,6
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6 174,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 174,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45 361,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
45 361,6
02
Оборона
21 678,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 678,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 678,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 745,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 745,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 745,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
507 053,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
146 720,0
010
Государственная адресная социальная помощь
146 720,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
301 423,4
004
Программа занятости
33 413,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 248,4
007
Оказание жилищной помощи
0,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 341,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
158 041,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
48 485,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 895,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 910,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

53 033,6
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6 174,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 174,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45 361,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 361,6
02
Қорғаныс
21 678,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21 678,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 678,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 745,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 745,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 745,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
507 053,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
146 720,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
146 720,0
801
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
301 423,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33 413,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 248,4
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 341,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
158 041,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
48 485,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 895,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 000,0
801
Аудандық (облысытық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 910,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

18 346,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 726,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 726,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 726,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
267 544,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
257 044,0
010
Государственная адресная социальная помощь
6 163,0
004
Программа занятости
12 227,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 815,0
007
Оказание жилищной помощи
682,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 280,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
149 326,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52 851,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 260,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 440,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 500,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
775 139,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
775 139,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
775 139,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
190 830,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 594,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
53 640,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 537,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 417,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
64 286,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков

18 346,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 726,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 726,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 726,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
267 544,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
257 044,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 163,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 227,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 815,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
682,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 280,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
149 326,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52 851,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 260,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 440,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 500,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
775 139,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
775 139,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
775 139,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
190 830,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 594,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
53 640,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 537,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 417,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
64 286,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
152 071,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 958,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
60 958,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57 713,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
57 713,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
42 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
42 753,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
19 825,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19 825,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43 733,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
43 733,0
02
Оборона
18 346,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 346,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 346,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 362,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 362,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 362,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
280 922,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
269 897,0
010
Государственная адресная социальная помощь
6 471,0
004
Программа занятости
12 838,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 406,0
007
Оказание жилищной помощи
716,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152 071,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 958,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 958,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57 713,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 713,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
42 753,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 753,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
19 825,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 825,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43 733,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 733,0
02
Қорғаныс
18 346,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 346,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 346,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 362,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 362,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 362,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
280 922,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
269 897,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 471,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 838,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 406,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
716,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету