О внесении изменения в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 8 января 2021 года № 1-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 января 2021 года № 4417
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мунайлинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3777, опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении:
избирательный участок № 195 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 195
Центр: село Мангистау, улица Есмамбет, 33 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Шогы Муналулы" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Границы: все жилые дома кварталов №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, все жилые дома жилого массива Ақ Еспе села Мангистау.";
избирательный участок № 199 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 199
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Болашак, улица Жадыра, участок № 1/1, телефон/факс: 8/7292/33-08-83.
Границы: все жилые дома жилого массива Туган ел сельского округа Атамекен.";
избирательный участок № 202 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 202
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас, здание коммунального государственного учреждения "№ 7 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Границы: все жилые дома жилого массива Коктем, все жилые дома улиц Жадыра, Акжелкен, Темирказык, Оркен, Самал, Шапагат жилого массива Болашак сельского округа Атамекен.";
избирательный участок № 203 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 203
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Границы: все жилые дома улиц Рауан, Жазира, Жетису, Нурсат, Шугыла, Шаттык, Оркен, Байтерек, Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Арай жилого массива Маржан сельского округа Баскудык.";
избирательный участок № 205 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 205
Центр: сельский округ Баскудык, жилой массив Самал, улица Отандастар, участок № 46, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Границы: все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гулмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан, Алау, Отпан, Жана курылыс, Инжу жилого массива Жана коныс сельского округа Баскудык.";
избирательный участок № 210 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 210

Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1-ш шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 4417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3777 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
№ 195 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, 33 А, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 кварталдарының барлық тұрғын үйлері, Ақ Еспе тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 199 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй массиві, Жадыра көшесі, № 1/1 учаске, телефон/факс: 8/7292/ 33-08-83.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Туған ел тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 202 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Көктем тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жадыра, Ақжелкен, Темірқазық, Өркен, Самал, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 203 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/7292/ 30-40-53.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Маржан тұрғын үй массивінің Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Арай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 205 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй массиві, Отандастар көшесі, № 46 учаске, телефон/факс: 8/7292/ 33-44-22.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Інжу көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 210 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 210 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8/7292/ 34-71-93.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаева, Есира, Нурыма, Шабая, Алшына, Косымбаева, Матжана, Кулбарака сельского округа Кызылтобе.";
избирательный участок № 213 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 213
Центр: сельский округ Даулет, квартал 24, строение 55/1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Границы: жилые дома №№ 1-107, все жилые дома местности Нефтебаза и кварталов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 сельского округа Даулет.";
избирательный участок № 222 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 222
Центр: сельский округ Батыр, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 15" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 33-41-77.
Границы: жилые дома микрорайоны Хазар, Астана, Алматы, Болашак сельского округа Батыр.";
избирательный участок № 224 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 224
Центр: село Мангистау, квартал 14, строение 30, телефон/факс: 8 /7292/ 30-27-83.
Границы: жилые дома улица Шапагат жилого массива Айрақты, кварталов №№ 13, 14, 15 села Мангистау.";
избирательный участок № 225 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 225
Центр: село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 46-50-91.
Границы: жилые дома №№ 16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 села Мангистау.";
избирательный участок № 226 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 226
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас, здание № 740, телефон/факс: 8 /7292/ 34-00-65.
Границы: все жилые дома жилых массивов Шагала, Темир су, улицы №№ 1, 2 жилого массива Каламкас сельского округа Атамекен.";
избирательный участок № 244 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 244

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:8/7292/ 34-71-93.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 213 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, 24 орам, 55/1 құрылыс, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округінің №№1-107 тұрғын үйлері, Мұнайбазасы жерінің және №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 орамдарының барлық тұрғын үйлері.";
№ 222 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 15 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/7292/ 33-41-77.
Шекарасы: Батыр ауылдық округінің Хазар, Астана, Алматы, Болашақ шағын аудандарының тұрғын үйлері.";
№ 224 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, 14 квартал, 30 құрылыс, телефон /факс: 8 /7292/ 30-27-83.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Айрақты тұрғын үй массивінің Шапағат көшесінің тұрғын үйлері, №№ 13, 14, 15 кварталдарының тұрғын үйлері.";
№ 225 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-50-91.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№ 16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 тұрғын үйлері.";
№ 226 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві, № 740 ғимарат, телефон/факс: 8/7292/ 34-00-65.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Шағала, Темір су тұрғын үй массивтерінің, Қаламқас тұрғын үй массивінің №№ 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 244 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 244 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Коктем, здание № 70/6, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-13.
Границы: все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыз, Болашак, Гарыш, Наурыз жилого массива Болашак сельского округа Атамекен.";
избирательный участок № 245 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 245
Центр: сельский округ Баскудык, жилой массив Болашак, улица Адилет, строение № 732А телефон/факс: 8 /7292/ 34-70-05.
Границы: жилые дома улиц Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Салтанат, Байтерек, Сарыарка жилого массива Маржан, жилые дома улиц Адилет, Ынтымак жилого массива Болашак, все жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкар, Маната, Айракты жилого массива Жана коныс сельского округа Баскудык.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспан Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров

Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Көктем тұрғын үй массиві, № 70/6 ғимарат, телефон/факс: 8/7292/ 33-34-13.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Тамшалы тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 245 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй массиві, Әділет көшесі, № 732А құрылыс, телефон/факс: 8 /7292/ 34-70-05.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Маржан тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Салтанат, Бәйтерек, Сарыарқа көшелерінің тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Әділет, Ынтымақ көшелерінің тұрғын үйлері, Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу, Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.".
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Оспан) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Оспанға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров