О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 16 марта 2021 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2021 года № 9818. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570 (опубликовано 23 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9650) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 319 990 407,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 973 480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 018 643,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 314 962 233,6 тысячи тенге;
2) затраты – 331 434 698,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 979 068,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 581 219,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 602 150,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 548 323,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 971 683,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 971 683,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Н. Утеулин
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 9818 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешіміне (2020 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9650 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 319 990 407,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 973 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 018 643,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 36 050,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 314 962 233,6 мың теңге;
2) шығындар – 331 434 698,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 979 068,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 15 581 219,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 602 150,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 548 323,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26 971 683,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 971 683,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың

2 960,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
55 483,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
17 499,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
23 360,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
30 238 885,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 706 882,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 898 526,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
30 327,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
180 600,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 300,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 200 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 796 719,2
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 291 431,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
103 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 802 492,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
996 280,8
060

2 960,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
55 483,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
17 499,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
23 360,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
30 238 885,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 706 882,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 898 526,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
30 327,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
180 600,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 300,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 200 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 796 719,2
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 291 431,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
103 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 802 492,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
996 280,8
060

1 017 073,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 475 642,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
203 755,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
392 781,0
261
Управление образования области
1 047 598,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
980 740,0
037
Социальная реабилитация
66 858,0
2
Социальная помощь
738 307,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
738 307,0
003
Социальная поддержка инвалидов
738 307,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
740 968,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
638 991,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
177 627,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 280,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
880,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 122,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
447 082,0
263
Управление внутренней политики области
23 606,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23 606,0
270
Управление по инспекции труда области
78 371,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
78 371,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 403 971,0
2
Коммунальное хозяйство
26 403 971,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26 403 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
112 868,0
004
Газификация населенных пунктов
346 186,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 188 029,0

1 017 073,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 475 642,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
203 755,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
392 781,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 047 598,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
980 740,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
66 858,0
2
Әлеуметтiк көмек
738 307,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
738 307,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
738 307,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
740 968,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
638 991,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 627,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 280,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
880,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 122,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
447 082,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
23 606,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 606,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
78 371,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 371,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 403 971,0
2
Коммуналдық шаруашылық
26 403 971,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26 403 971,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 868,0
004
Елдi мекендердi газдандыру
346 186,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 188 029,0

1 837 558,0
071
Развитие газотранспортной системы
1 837 558,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 778 893,0
1
Сельское хозяйство
20 895 834,0
719
Управление ветеринарии области
1 391 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
279 200,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
14 065,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
28 155,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
111 496,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
34 454,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
874 642,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 078,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
46 653,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
19 504 091,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1 775 263,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5 671 872,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
31 540,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
187 824,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 592,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 328 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 280 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 196 000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 837 558,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 837 558,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 778 893,0
1
Ауыл шаруашылығы
20 895 834,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 391 743,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
279 200,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
14 065,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
28 155,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
111 496,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
34 454,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
874 642,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 078,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
46 653,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
19 504 091,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 775 263,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5 671 872,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
31 540,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
187 824,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 592,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 328 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 280 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 196 000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру

005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
206 725,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 530 517,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 325 775,0
13
Прочие
16 071 847,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
13 633 011,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 755 695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 556 081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132 614,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 877 316,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
10 877 316,0
9
Прочие
2 438 836,0
253
Управление здравоохранения области
27 436,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27 436,0
257
Управление финансов области
177 608,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
177 608,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
184 602,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
184 602,0
261
Управление образования области
291 804,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
291 804,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
121 642,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
121 642,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 502 744,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
206 725,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 530 517,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 775,0
13
Басқалар
16 071 847,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
13 633 011,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 755 695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 556 081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132 614,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 877 316,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10 877 316,0
9
Басқалар
2 438 836,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 436,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27 436,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
177 608,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
177 608,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
184 602,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
184 602,0
261
Облыстың білім басқармасы
291 804,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
291 804,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
121 642,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 642,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 502 744,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау