О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 21 июня 2021 года № 283. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23172
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Согласовано
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
от 21 июня 2021 года
№ 283
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Костанайской области" от 21 июня 2017 года № 311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7134).
2. "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2017 года № 311 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Костанайской области" от 13 марта 2019 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8301).
3. "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2017 года № 311 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Костанайской области" от 12 декабря 2019 года № 528 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8822).
4. "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2017 года № 311 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Костанайской области" от 16 сентября 2020 года № 323 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9454).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 21 маусымдағы № 283 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23172 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Әкімдіктің
2021 жылғы 21 маусымдағы
№ 283 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 21 маусымдағы № 311 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7134 болып тіркелген).
2. "Әкімдіктің 2017 жылғы 21 маусымдағы № 311 "Қостанай облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 13 наурыздағы № 112 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8301 болып тіркелген).
3. "Әкімдіктің 2017 жылғы 21 маусымдағы № 311 "Қостанай облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 528 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8822 болып тіркелген).
4. "Әкімдіктің 2017 жылғы 21 маусымдағы № 311 "Қостанай облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 323 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9454 болып тіркелген).