О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 24 февраля 2021года № 88 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год"
Постановление акимата Костанайской области от 5 ноября 2021 года № 502. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25121. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2021 год" от 24 февраля 2021 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9792) следующие изменения и дополнения:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
абзац первый пункта 1 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в приложение 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 90, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 474, 475, 476 и 477, следующего содержания:
"
474
Органо-минеральный комплекс "Торфопродукт" марки "Торфопродукт Азот"
гуминовые кислоты, не менее 0,1 Азот (N) 10
литр

Әкімдіктің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 88 "2021 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 502 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25121 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2021 жылға арналған тыңайтқыштарға субсидиялардың тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 ақпандағы № 88 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9792 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі тақырып жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2021 жылға арналған тыңайтқыштар тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы";
мемлекеттік тілдегі 1-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі мен субсидиялар нормалары;";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 90-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 474, 475, 476 және 477-жолдармен толықтырылсын:
"
474
"Торфопродукт Азот" маркалы "Торфопродукт" органикалық минералды кешені
гумин қышқылдары, кемінде 0,1 Азот (N) 10
литр

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов

2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов