О внесении изменений в решение маслихата от 20 апреля 2010 года № 297 "Об определении категорий граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде возлагаются на местный бюджет"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 3 июля 2021 года № 34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23594
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении категорий граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде возлагаются на местный бюджет" от 20 апреля 2010 года № 297 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-149) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об определении категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Определить следующие категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет:
1) государственные служащие;
2) военнослужащие;
3) работники бюджетных организаций;
4) лица, занимающие государственные выборные должности.";
приложение к указанному решению исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Костанайского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Костанайского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского городского маслихата, председатель сессии Б. Сандыбеков

Мәслихаттың 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 297 "Жеке тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23594 болып тіркелді
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жеке тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын белгілеу туралы" 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 297 мәслихаттың шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-149 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың санаттарын айқындау туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың мынадай санаттары айқындалсын:
1) мемлекеттік қызметшілер;
2) әскери қызметшілер;
3) бюджеттік ұйымдардың қызметкерлері;
4) мемлекеттік сайланбалы қызмет атқаратын адамдар.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы алып тасталсын.
2. "Қостанай қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Қостанай қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы, сессия төрағасы Б. Сандыбеков