О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 января 2021 года № 551. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2021 года № 9695.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 102 539,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 99 494,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102 818,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 16.11.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2021 год составляют 33 413,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2021 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 499,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 606,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161 973,2 тысячи тенге;
2) затраты – 200 144,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Горняцк және Қашар кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 551 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 9695 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Горняцк кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 539,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 99 494,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 818,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 16.11.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Рудный қаласының 2021 жылға арналған қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 33 413,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Горняцк кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 197 499,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 606,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 161 973,2 мың теңге;
2) шығындар – 200 144,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 645,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 645,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 16.11.2021 № 76 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2021 год составляют 52 821,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 645,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 645,1 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 16.11.2021 № 76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының 2021 жылға арналған қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 52 821,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2021 год составляют 0,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель двадцатой очередной сессии, исполняющий обязанности секретаря городского маслихата К. Казбеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 января 2021 года
№ 551
Бюджет посҰлка Горняцкий на 2021 год

6. 2021 жылға арналған Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырмасыншы кезекті сессияның төрағасы, қалалық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы К. Казбеков
Мәслихаттың
2021 жылғы 6 қаңтардағы
№ 551 шешіміне
1-қосымша
Горняцк кентінің 2021 жылға арналған бюджеті