О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 358 "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19 марта 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2021 года № 9832. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 358 (опубликовано 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9663) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10742925,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2021941,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11881,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135509,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8573594,3 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2788449,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10742957,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16709,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 26253,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9544,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16741,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16741,0 тысяч тенге:
поступление займов – 26253,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9544,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 834727,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Тасмағанбет
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 20 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 9832 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 358 шешіміне (2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9663 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10742925,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –2021941,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11881,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 135509,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8573594,3 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2788449,0 мың теңге;
2) шығындар – 10742957,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16709,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 26253,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9544,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16741,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16741,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26253,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9544,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 834727,3 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы С. Тасмағанбет
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының