О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 8 января 2021 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 января 2021 года № 9710. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 4 статьи 2, статьями 73-1, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 180090,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 164440,0 тысяч тенге;
2) затраты – 182760,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2670,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2670,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20.12.2021 № 87 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2021 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 23741,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что на 2021 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021 год не установлен.
5. Утвердить бюджет села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28873,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28818,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28873,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 469 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 9710 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабы 4-тармағына, 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180090,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 164440,0 мың теңге;
2) шығындар – 182760,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2670,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2670,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жана редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 20.12.2021 № 87 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 23741,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Лисаков қаласы Красногор ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28873,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28818,0 мың теңге;
2) шығындар – 28873,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

6. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2021 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету села Красногорское составляет 28818,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что на 2021 год объем бюджетных изъятий из бюджета села Красногорское в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета села Красногорское города Лисаковска на 2021 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.

6. 2021 жылға арналған аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен Красногор ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 28818,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
7. 2021 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
8. Осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес Лисаков қаласы Красногор ауылының 2021 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель XXII сессии, и. о. секретаря маслихата А. Демисенов
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 января 2021 года
№ 469
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20.12.2021 № 87 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

9. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXII сессияның төрағасы, мәслихат хатшысының м. а. А. Демисенов
Мәслихаттың
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жана редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 20.12.2021 № 87 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
370,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 7
к решению маслихата
от 8 января 2021 года
№ 469
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета села Красногорское города Лисаковска на 2021 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
370,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Мәслихаттың
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
7-қосымша
Лисаков қаласы Красногор ауылының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру