О внесении изменений в постановление акимата от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2021 года № 9837
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" от 28 февраля 2014 года № 64 (опубликовано 27 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4499) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района А. Асанов
Приложение
к постановлению акимата
от 26 марта 2021 года
№ 33
Приложение
к постановлению акимата

Әкімдіктің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 33 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 9837 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің "Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 қаулысына (2014 жылғы 27 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4499 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.".
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі А. Асанов
Әкімдіктің
2021 жылғы 26 наурыздағы
№ 33 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

от 28 февраля 2014 года
№ 64
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района
Населенные пункты
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Амангельды
Щит на пересечении улиц А.Байтурсынова и Дуйсенбина
2
село Есир
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
3
село Кемер
Щит на центральной улице села
4
село Когалыколь
Щит на центральной улице села
5
село Аккиси
Щит на центральной улице села
6
село Карасу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жасбуынская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село имени Абу Сыздыкова
Щит на центральной улице села
8
село Есенбаева
Щит на центральной улице села
9
село Агайдар
Щит на центральной улице села
10
село Амантогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
11
село Жалдама
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Шакпак
Щит на центральной улице села
13
село Каракудук
Щит на центральной улице села
14
село Тасты
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Карынсалды
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Горняк
Щит на центральной улице села
17
село Степняк
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
18
село Уштогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
19
село Аксай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
20
село Байгабыл
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
21
село Жанатурмыс
Щит на центральной улице села
22
село Жетибай
Щит на центральной улице села
23
село Кумкешу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
24
село Айтбай
Щит на центральной улице села
25
село Урпек
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
26
село Косжан
Щит на центральной улице села
27
село Агаштыколь
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Агаштыкольская начальная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
28
село Карашатобе
Щит на центральной улице села
29
село Кабырга
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Н.Крупской отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
30
село Жанатай
Щит на центральной улице села

2014 жылғы 28 ақпандағы
№ 64 қаулысына
қосымша
Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді-мекендер
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Амангелді ауылы
А.Байтұрсынов және Дүйсенбин көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
2
Есір ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
3
Кемер ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
4
Қоғалыкөл ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
5
Ақкісі ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
6
Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
7
Әбу Сыздықов атындағы ауыл
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
8
Есенбаев ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
9
Ағайдар ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
10
Амантоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
11
Жалдама ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
12
Шақпақ ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
13
Қарақұдық ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
14
Тасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
15
Қарынсалды ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
16
Горняк ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
17
Степняк ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
18
Үштоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
19
Ақсай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
20
Байғабыл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
21
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
22
Жетібай аулы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
23
Құмкешу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
24
Айтбай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
25
Үрпек ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
26
Қосжан ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
27
Ағаштыкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ағаштыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
28
Қарашатөбе ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
29
Қабырға ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Крупская атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
30
Жаңатай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта