О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 6 января 2021 года № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9704. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 132,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 584,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 111,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 437,7 тысяч тенге;
2) затраты – 94 937,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 805,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 805,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 36 414,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Коктал на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 591,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 028,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 532,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 701,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 110,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 110,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 667,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Әулиекөл ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 440 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9704 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 79 132,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 111,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 437,7 мың теңге;
2) шығындар – 94 937,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 805,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 805,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 36 414,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Көктал ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 591,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 028,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 532,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 701,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 110,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 110,2 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 667,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Первомай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 17 197,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 32,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 243,7 тысяч тенге;
2) затраты – 17 670,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете села Первомайское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 045,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 473,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 176,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 547,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 547,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете села Тимофеевка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 15 866,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 986,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 611,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 163 285,4 тысячи тенге;
2) затраты – 192 062,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 075,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 075,8 тысяч тенге.

1) кірістер – 17 197,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 243,7 мың теңге;
2) шығындар – 17 670,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Первомай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 045,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Тимофеев ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 629,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 473,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 176,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 547,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 547,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Тимофеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 866,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Құсмұрын кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –181 986,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 163 285,4 мың теңге;
2) шығындар –192 062,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 075,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 075,8 мың теңге.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 28 462,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 746,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 802,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 109,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –188 835,1 тысяча тенге;
2) затраты – 226 430,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 684,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 684,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 18 913,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 434,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 156,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 98,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 180,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 281,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 847,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 847,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 477,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 734,0 тысячи тенге, в том числе по:

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 462,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Аманқарағай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 746,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 802,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188 835,1 мың теңге;
2) шығындар – 226 430,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 684,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 684,6 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 913,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Диев ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 434,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 98,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 180,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 281,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 847,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 847,7 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 477,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қазанбасы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 734,0 мың теңге, оның ішінде:

20. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 17 637,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 649,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 595,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 977,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 988,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 339,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 339,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Новоселовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 800,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Сулукольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 853,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 937,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 856,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 322,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1469,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 469,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Сулукольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 13 111,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 181,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 340,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 144,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

20. 2021 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 637,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Новоселов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 649,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 77,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 977,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 988,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 339,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 339,7 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021 жылға арналған Новоселов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 800,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Сұлукөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 853,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 856,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 322,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 469,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 469,1 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021 жылға арналған Сұлукөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 111,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Чернигов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 181,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 340 ,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

26. Учесть, что в бюджете Черниговского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 11 926,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата Л. Войлошникова
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата И. Гучигов
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 января 2021 года
№ 440
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2021 год

26. 2021 жылға арналған Чернигов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 926,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы Л. Войлошникова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы И. Гучигов
Мәслихаттың
2021 жылғы 6 қаңтардағы
№ 440 шешіміне
1-қосымша
Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2021 жылға арналған бюджеті