О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 января 2021 года № 9711. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 224,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 726,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 492,1 тысячи тенге;
2) затраты – 17 705,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете села Акколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 11 434,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Аралбай на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 628,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 265,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 290,3 тысячи тенге;
2) затраты – 16 716,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 087,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 087,9 тысяч тенге.

Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 341 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 9711 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 224,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 492,1 мың теңге;
2) шығындар – 17 705,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Ақкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 434,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аралбай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 628,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 265,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –73,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 290,3 мың теңге;
2) шығындар – 16 716,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 087,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 087,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете села Аралбай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в 12 007,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 468,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 613,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 847,7 тысячи тенге;
2) затраты – 17 786,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -317,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 317,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете села Ахмет Байтұрсынұлы предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 730,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Сужарган на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 443,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 275,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 162,6 тысячи тенге;
2) затраты – 15 747,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете села Сужарган предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 111,0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Аралбай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 007,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 468,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 613,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 847,7 мың теңге;
2) шығындар – 17 786,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -317,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 317,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Ахмет Байтұрсынұлы ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 730,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Сужарған ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 443,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 275,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 162,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 747,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 304,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Сужарған ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 111,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

9. Утвердить бюджет села Торгай на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 909,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 815,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 338,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 168 756,2 тысячи тенге;
2) затраты – 178 116,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 207,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 207,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете села Торгай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 63 688,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Шеген на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 516,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 421,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 022,8 тысячи тенге;
2) затраты – 18 686,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -169,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 169,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24.09.2021 № 49 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете села Шеген предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 14 142,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Акшиганакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 312,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 107,0 тысяч тенге;

9. Торғай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 909,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 815,0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 338,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 168 756,2 мың теңге;
2) шығындар – 178 116,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 207,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 207,6 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған Торғай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 63 688,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Шеген ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 516,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 022,8 мың теңге;
2) шығындар – 18 686,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -169,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 169,7 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 24.09.2021 № 49 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Шеген ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 142,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Ақшығанақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 312,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 107,0 мың теңге;

24. Учесть, что в бюджете Шилийского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 16 094,0 тысяч тенге.
25. Объем бюджетных изъятий из бюджетов сел, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение 1
к решению Джангельдинского
районного маслихата

24. 2021 жылға арналған Шилі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 094,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.
26. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин аудандық мәслихатының