О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 467 "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2021 года № 9805
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 467 (опубликовано 14 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9706) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 459 029,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 122 436,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 700,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 334 893,0 тысячи тенге;
2) затраты – 493 545,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 516,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 516,8 тысяч тенге.";
подпункт 8) пункта 6 изложить в новой редакции:
"8) текущий ремонт уличного освещения по улицам города Житикары.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Аккарга на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 469,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 345,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 124,0 тысячи тенге;
2) затраты – 12 648,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 467 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 9805 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 467 шешіміне (2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9706 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 459 029,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 122 436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 334 893,0 мың теңге;
2) шығындар – 493 545,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 516,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 516,8 мың теңге.";
6-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) Жітіқара қаласы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеу.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аққарға ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 469,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 345,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 124,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 648,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -179,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Забеловка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 114 418,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 182,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 113 236,0 тысяч тенге;
2) затраты – 115 194,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2021 год предусмотрен целевой текущий трансферт, полученный из районного бюджета на проведение текущего ремонта служебных помещений, в рамках открытия сервисных акиматов по принципу "open space", с использованием единого брендбука концепции "Адалдық алаңы".";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Милютинка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 426,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 898,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 528,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 114,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -688,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 688,0 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет села Пригородное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 23 009,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 688,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179,0 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Забелов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 418,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 113 236,0 мың теңге;
2) шығындар – 115 194,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. 2021 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде "Адалдық аланы" тұжырымдамасының бірыңғай брендбугін пайдалана отырып, "open spaсe" қағидаты бойынша сервистік әкімдіктер ашу шеңберінде қызметтік үй-жайларға ағымдағы жөндеу жүргізуге аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Милютин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 426,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 898,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 528,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 114,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -688,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 688,0 мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Пригородный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 009,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,0 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Утвердить бюджет села Ырсай на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 936,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 988,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 948,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 364,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428,0 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 33 056,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 011,5 тысяч тенге;
2) затраты – 33 840,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -784,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 784,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Учесть, что в бюджете Большевистского сельского округа на 2021 год предусмотрен целевой текущий трансферт, полученный из районного бюджета на проведение текущего ремонта водопровода села Кусакан Большевистского сельского округа Житикаринского района.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385,0 мың теңге.";
36-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. Ырсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 936,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 948,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 364,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,0 мың теңге.";
40-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. Большевик ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 056,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 011,5 мың теңге;
2) шығындар – 33 840,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -784,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 784,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің Қосақан ауылының су құбырына ағымдағы жөндеу жүргізуге аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.";
44-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. Мүктікөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 17 886,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 389,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 477,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 47-1 следующего содержания:
"47-1. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2021 год предусмотрен целевой текущий трансферт, полученный из районного бюджета на оплату труда внештатных работников аппарата акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 11 623,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 048,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 093,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 470,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Алашбаев
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 марта 2021 года
№ 15
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 января 2021 года
№ 467
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) кірістер – 17 886,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 389,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 497,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 477,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 47-1-тармақпен толықтырылсын:
"47-1. 2021 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімі аппаратының штаттан тыс қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуге аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.";
48-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. Тоқтаров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 623,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 048,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 093,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Алашбаев
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2021 жылғы 5 наурыздағы
№ 15 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ 467 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер