О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 458 "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 9 августа 2021 года № 60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23947. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 458 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9674) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 116 069,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 674 374,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 29 200,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 387,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 398 108,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 105 484,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 322 026,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 328 522,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 496,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 161,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -355 601,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 601,7 тысяча тенге.";
подпункт 5) пункта 7 изложить в новой редакции:
"5) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;";
пункт 9 дополнить подпунктами 3), 4), 5) следующего содержания:
"3) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
4) электроснабжение объекта месторождение Тобольской площади, промплощадка вблизи села Аккарга Житикаринского района Костанайской области;
5) строительство газораспределительных сетей 5а микрорайона, в границах улиц Пушкина и Жибек жолы города Житикары Костанайской области.";
пункт 10 дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18) следующего содержания:
"10) санаторно-курортное лечение;

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 60 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23947 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9674) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 116 069,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 674 374,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 387,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 398 108,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 105 484,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 322 026,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 328 522,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 496,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 161,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -355 601,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 601,7 мың теңге.";
7-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеру;";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4), 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеру;
4) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Аққарға ауылының жанындағы өнеркәсіптік алаңы, Тобыл алаңының кен орны объектісін электрмен жабдықтау;
5) Қостанай облысы, Жітіқара қ. Пушкина және Жибек жолы көшелерінің шекараларында, 5а шағын ауданның газ тарату желілерін салу.";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) шипажайлық-курорттық емделу;

11) специальные средства передвижения;
12) протезно-ортопедические средства;
13) сурдотехнические средства;
14) тифлотехнические средства;
15) строительство газораспределительных сетей 5а микрорайона, в границах улиц Пушкина и Жибек жолы города Житикары Костанайской области;
16) обучение через Бизнес Бастау в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
17) гранты в рамках предвыборной платформы Nur Otan;
18) общественные работы.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

11) арнаулы жүріп-тұру құралдары;
12) протездік-ортопедиялық құралдары;
13) сурдотехникалық құралдары;
14) тифлотехникалық құралдары;
15) Қостанай облысы, Жітіқара қ. Пушкина және Жибек жолы көшелерінің шекараларында, 5а шағын ауданның газ тарату желілерін салу;
16) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде Бизнес Бастау арқылы оқыту;
17) Nur Otan сайлауалды тұғырнамасы шеңберінде гранттар;
18) қоғамдық жұмыстар.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

28676,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28676,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
234348,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
234348,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
31991,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
202357,5
02
Оборона
12144,0
1
Военные нужды
10740,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10740,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10740,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1404,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1404,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1187,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
217,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9096,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9096,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9096,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9096,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391100,0
1
Социальное обеспечение
32624,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32624,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32624,0
2
Социальная помощь
309749,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309749,0
002
Программа занятости
61389,0
006
Оказание жилищной помощи
30518,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69819,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3931,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70078,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
34240,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

28676,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28676,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28676,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
234348,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
234348,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31991,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
202357,5
02
Қорғаныс
12144,0
1
Әскери мұқтаждар
10740,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10740,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10740,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1404,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1404,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1187,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
217,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9096,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9096,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9096,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9096,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391100,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32624,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32624,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32624,0
2
Әлеуметтiк көмек
309749,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309749,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61389,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30518,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69819,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3931,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70078,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
34240,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету