О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 418 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23 апреля 2021 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2021 года № 9883. Прекращено действие в связи с истечением срока
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 418, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9696 следующие изменения:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23034,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23008,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23231,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -197,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38528,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38375,4 тысяч тенге;
2) затраты – 39205,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -677,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 677,5 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86794,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8163,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 219,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 78412,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 9883 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9696 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23034,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23008,0 мың теңге;
2) шығындар – 23231,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -197,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38528,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 38375,4 мың теңге;
2) шығындар – 39205,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -677,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 677,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86794,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 219,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 78412,0 мың теңге;

2) затраты – 91118,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4324,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4324,3 тысячи тенге.";
приложения 7, 10, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Куламбаева
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата

2) шығындар – 91118,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4324,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4324,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7, 10, 19 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Куламбаева
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың