О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 411 "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 октября 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24991. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9677) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 822 851,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 100 000,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 467,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 170,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 711 214,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 852 699,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 453,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 429,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55 000,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 55 500,5 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 132 301,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132 301,8 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24991 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9677 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 822 851,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 100 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 467,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 711 214,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 852 699,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 47 453,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 64 429,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55 000,5 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 55 500,5 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132 301,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132 301,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.