О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 557 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 ноября 2021 года № 67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25536. Прекращено действие в связи с истечением срока
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 557 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9688), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 058 235,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 558 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 760,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 85 306,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 396 243,9 тысячи тенге;
2) затраты – 6 197 886,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 695,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179 395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 700,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 98 156,7 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 98 156,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 372 502,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 372 502,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 557 "Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25536 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 557 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9688 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 058 235,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 558 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 760,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 85 306,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 396 243,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 197 886,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 134 695,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 179 395,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 44 700,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 98 156,7 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 98 156,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -372 502,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 372 502,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық аудандық мәслихатының