О признании утратившим силу решения Наурзумского районного маслихата от 21 мая 2020 года № 351 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Наурзумскому району"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 августа 2021 года № 52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2021 года № 24219
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Наурзумского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Наурзумскому району" от 21 мая 2020 года № 351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9226).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова

Науырзым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 351 "Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қыркүйекте № 24219 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым аудандық мәслихатының "Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2020 жылғы 21 мамырдағы № 351 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9226 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова