О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 398 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19 ноября 2021 года № 67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25408. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 398 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9672) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 280 264,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 050 950,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 751,9 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 684,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 204 878,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 414 108,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 497,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 507,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 984,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 149 357,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149 357,5 тысяч тенге;
поступления займов – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение займов – 13 461,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 814,5 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющая обязанности секретаря Сарыкольского районного маслихата С. Краснянская
Приложение
к решению Сарыкольского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25408 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9672 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 280 264,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 050 950,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 751,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 684,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 204 878,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 414 108,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 497,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 507,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 149 357,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149 357,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 35 004,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 461,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127 814,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Краснянская
Сарыкөл аудандық мәслихатының

3 005,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55 463,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 731,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 258,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 082,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 082,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32 231,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
805,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 046,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
47 745,9
1
Жилищное хозяйство
12 810,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 810,0
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
310,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 500,0
2
Коммунальное хозяйство
34 935,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 935,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
27 467,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
7 468,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
306 411,9
1
Деятельность в области культуры
99 328,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
99 328,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
99 328,0
2
Спорт
28 955,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 003,4
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
24 260,4
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
610
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 133,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 005,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55 463,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
14 731,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 258,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 082,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 082,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 231,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
805,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 046,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
47 745,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 810,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 810,0
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
310,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 500,0
2
Коммуналдық шаруашылық
34 935,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 935,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
27 467,1
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
7 468,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
306 411,9
1
Мәдениет саласындағы қызмет
99 328,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімі
99 328,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
99 328,0
2
Спорт
28 955,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 003,4
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
24 260,4
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
610
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 133,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі