О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 8 января 2021 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2021 года № 9709. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 155,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 632,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 225,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87 298,0 тысяч тенге;
2) затраты – 115 678,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 523,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 523,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 39 169,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 878,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 149,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 440,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 289,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 374,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 496,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 496,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).

Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 449 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 9709 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 225,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 87 298,0 мың теңге;
2) шығындар – 115 678,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 523,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 523,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 39 169,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Асенкритов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 440,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 289,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 374,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 496,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 496,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 17 085,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 233,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 998,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 187,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 629,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 396,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 396,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Белинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 12 187,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 250,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 424,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 826,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 502,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 252,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 252,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 24 768,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4. 2021 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 085,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Белинский ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 233,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 998,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12 187,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 629,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 396,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 396,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған Белинский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 187,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Калинин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 250,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 424,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 40 826,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 502,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 252,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 252,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 768,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Майский ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 300,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 300,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 22 239,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Павловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 931,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 360,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 300,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 271,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 334,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -403,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 403,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Павловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 18 566,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 298 530,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 223,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 283 307,0 тысяч тенге;
2) затраты – 308 256,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 726,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 726,0 тысяч тенге.

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 300,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,1 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 239,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Павлов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 931,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 271,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 334,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -403,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 403,7 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылға арналған Павлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 566,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Әйет ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 298 530,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 283 307,0 мың теңге;
2) шығындар – 308 256,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 726,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 726,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2021 год в сумме 65 452,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 65 452,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2021 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Транда
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 января 2021 года
№ 449
Бюджет поселка Тобол на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13.09.2021 № 50 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

20. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Транда
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 449 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Тобыл кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 13.09.2021 № 50 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер