О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 сентября 2021 года № 47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2021 года № 24315
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 24 ноября 2017 года № 138 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7350);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 24 ноября 2017 года № 138 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 24 октября 2019 года № 316 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8719).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков

Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қыркүйекте № 24315 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қарашадағы № 138 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7350 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2017 жылғы 24 қарашадағы № 138 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 24 қазандағы № 316 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8719 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков