О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 442 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 марта 2021 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 апреля 2021 года № 9851. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 442, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9700, следующие изменения и дополнения:
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2021-2023 год согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 666,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22131,0 тысяча тенге;
2) затраты – 22800,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған Узункольского района на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на изготовление и установку мини-футбольного поля.";
пункт 42 указанного решения изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 132049,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16071,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 115928,0 тысяч тенге;
2) затраты – 139977,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 29 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 9851 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9700 болып тіркелген, шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Ұзынкөл ауданының Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22800,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22131,0 мың теңге;
2) шығындар – 22800,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауданының Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені, оның ішінде шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 42-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"42. Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132049,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16071, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 115928,0 мың теңге;
2) шығындар – 139977,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7928,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7928,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
оформление аллеи "Матери и ребенка" в селе Узунколь;
устройство тротуара по улице Аблайхана, участок № 2 в селе Узунколь;
средний ремонт участка автомобильной дороги подъезд к центральной районной больнице.";
приложения 13, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Кисыков
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7928,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7928,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ұзынкөл ауылындағы "Ана мен бала" аллеясын безендіру;
Ұзынкөл ауылы, Абылайхан көшесі, № 2 учаскесі бойынша тротуар салу;
аудандық орталық ауруханаға кіреберіс автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу.";
көрсетілген шешімнің 13, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Кисыков
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихаттың