О внесении изменения в решение маслихата от 7 сентября 2020 года № 465 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 апреля 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 апреля 2021 года № 9877. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 ноября 2023 года № 82
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.11.2023 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 7 сентября 2020 года № 465, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9450, следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
"7) ветеранам Великой Отечественной войны, ко Дню Победы, без учета доходов, в размере 1000000 (один миллион) тенге;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Баймурзина
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин

Мәслихаттың 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 465 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 28 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 9877 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 82 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 22.11.2023 № 82 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 465, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9450 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, Жеңіс күніне орай, табыстарын есепке алмай, 1000000 (бір миллион) теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Баймурзина
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин