О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 8 ноября 2019 года № 417/35 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата Павлодарской области от 8 июля 2021 года № 62/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23598
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Павлодарской области" от 8 ноября 2019 года № 417/35 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6602) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) Павлодарской области";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемые ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) Павлодарской области";
ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Павлодарской области, утвержденные указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 417/35 "Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 62/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23598 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 417/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6602 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) бекітілсін";
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.