О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 25 марта 2021 года № 84/3 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2021 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 18 ноября 2021 года № 303/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25238. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 25 марта 2021 года № 84/3 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7231) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить:
1) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложениями 2, 3 согласно приложениям 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Утешова М.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области

Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 наурыздағы "2021 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 84/3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 303/8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25238 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 наурыздағы "2021 жылға арналған агроөнеркәсіптік кешен саласындағы кейбір мәселелері туралы" № 84/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7231 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2, 3-қосымшаларына сәйкес 2, 3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.О. Өтешовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Павлодар облысы әкімдігінің

от 18 ноября 2021 года
№ 303/8
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 марта 2021 года
№ 84/3
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы:
1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 303/8 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 25 наурыздағы
№ 84/3 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

1 508 697,26
Всего
7 721 000
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 ноября 2021 года
№ 303/8
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 марта 2021 года
№ 84/3
Нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным:
1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
голова
60 000
2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
10 000
3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
3 000
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 ноября 2021 года
№ 303/8
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 марта 2021 года
№ 84/3
Критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направления субсидирования
Критерии
Метод проверки в ИСС на соответствие условиям субсидирования
Срок для подачи заявки
1.
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным:
Наличие регистрации и соответствие данных маточного поголовья в ИБСПР и ИСЖ на момент подачи заявки
Интеграционное взаимодействие с ИБСПР и ИСЖ
с 1 ноября до 20 декабря (включительно) текущего года
1.1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) не менее 600 голов на момент подачи заявки
1.2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
1) наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) от 1 до 200 голов (включительно) на момент подачи заявки; 2) наличие пастбищ
1.3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
1) наличие собственного маточного поголовья овец (старше 12 месяцев) от 1 до 2 000 голов (включительно) на момент подачи заявки; 2) наличие пастбищ
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ИСЖ – база данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
ИСС – информационная система субсидирования;
ИБСПР - информационная база селекционной и племенной работы.

1 508 697,26
Барлығы
7 721 000
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 303/8 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 25 наурыздағы
№ 84/3 қаулысына
2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Ауыл шаруашылығы малдарының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату:
1
Сүтті және сүтті-етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
бас
60 000
2
Ірі қара малдың аналық басы
10 000
3
Ұсақ малдың аналық басы
3 000
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 303/8 қаулысына
3-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 25 наурыздағы
№ 84/3 қаулысына
3-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері
Субсидиялау
бағыты
Өлшемшарттар
САЖ-да субсидиялау шарттарына сәйкестігін тексеру әдісі
Өтінімді беру мерзімі
1.
Ауыл шаруашылығы малдарының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату:
Өтінімді берген сәтте аналық мал басының САТЖАҚ-та және АЖБ-да тіркелуі және деректердің сәйкестігі
САТЖАҚ-пен және АЖБ-мен интеграцияланған өзара іс-қимыл
Ағымдағы жылғы
1 қарашадан
20 желтоқсанға (қоса алғанда) дейін
1.1
Сүтті және сүтті етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
Өтінімді берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 600 бастан кем емес болуы
1.2
Ірі қара малдың аналық басы
1) өтінімді берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 1 бастан 200 басқа (қоса алғанда) дейін болуы;
2) жайылымның болуы
1.3
Ұсақ малдың аналық басы
1) өтінімді берген сәтте меншікті қойдың аналық басының (12 айдан асқан) 1 бастан 2 000 басқа (қоса алғанда) дейін болуы;
2) жайылымның болуы
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЖБ – ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор;
САЖ – субсидиялаудың ақпараттық жүйесі;
САТЖАҚ – селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қоры.