О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 552/73 "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30 марта 2021 года № 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2021 года № 7233
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 552/73 "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7108, опубликованное 28 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 427 984 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79 164 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 923 818 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 627 084 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13712 840 тысяч тенге;
2) затраты – 105 390 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 126 384 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 126 877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 493 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 543 273 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 543 273 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 368 029 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 368 029 тысяч тенге.";
2) указанное решение дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара в следующих объемах:
40 131 тысяча тенге – целевой бонусный фонд, на выплату бонусов государственным служащим аппарата акимов поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, в селах Павлодарское, Жетекши, Мойылды по результатам оценки их деятельности;

Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 552/73 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 8/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 7233 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 552/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7108 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 427 984 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 79 164 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 923 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 627 084 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 712 840 мың теңге;
2) шығындар – 105 390 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 126 384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 126 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 493 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 543 273 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 543 273 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 368 029 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 368 029 мың теңге.";
2) көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3–1 – тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджетінен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне олардың қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге арналған нысаналы бонустық қор – 40 131 мың теңге;

256 863 тысяч тенге – на средний ремонт дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
25 731 тысяча тенге – на освещение улиц Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши и Мойылды;
2 130 тысяч тенге – на разработку ПСД по благоустройству парков в Кенжекольском сельском округе и в селе Жетекши;
10 320 тысяч тенге – на капитальные расходы и содержание подведомственных государственных учреждений и организаций в селе Жетекши.";
3) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Павлодара, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
4) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Секретарь Павлодарского городского маслихата С. Калижанова
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында жолдарды орташа жөндеуге – 256 863 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар, Жетекші және Мойылды ауылдарының көшелерін жарықтандыруға – 25 731 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі мен Жетекші ауылындағы саябақтарды абаттандыру бойынша ЖСҚ әзірлеуге – 2 130 мың теңге;
Жетекші ауылындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарды ұстауға және күрделі шығыстарға – 10 320 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 6 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Павлодар қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы К. Кожин
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы С. Калижанова
Павлодар қалалық
маслихатының