О признании утратившим силу постановления акимата города Павлодара Павлодарской области "Об утверждении схемы пастбищеоборотов Кенжекольского сельского округа города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ" от 2 мая 2019 года № 501/1
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 23 сентября 2021 года № 1490/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24528
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Павлодара Павлодарской области "Об утверждении схемы пастбищеоборотов Кенжекольского сельского округа города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ" от 2 мая 2019 года № 501/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6339).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Хабылбекова Х.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов

Павлодар облысының Павлодар қаласы әкімдігінің "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 2 мамырдағы № 501/1 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 1490/6 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24528 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының Павлодар қаласы әкімдігінің "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 2 мамырдағы № 501/1 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6339 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Х.А. Хабылбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов