О бюджете города Аксу на 2022 - 2024 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2021 года № 95/14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26017.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 8 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18011634тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10608543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73444 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42920 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7286727 тысяч тенге;
2) затраты – 22167926тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -272395 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –364285 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 243335тысяч тенге,в том числе:
приобретение финансовых активов – 243335тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4127232 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4127232 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 200/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 436329 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 56018 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 95340 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 61793 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ- 70003 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ - 63295 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ - 89880 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 389346 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 55737 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 90854 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 52123 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 61531 тысяча тенге;
Достыкский сельский округ – 57294 тысячи тенге;
Калкаманский сельский округ – 71807 тысяч тенге.

2022 - 2024 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 95/14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26017 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 8-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18011634 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10608543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73444 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42920 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7286727 мың теңге;
2) шығындар – 22167926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -272395 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 364285 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 243335 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 243335 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4127232 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4127232 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 30.11.2022 № 200/30 ( 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 436329 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 56018 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 95340 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 61793 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 70003 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 63295 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 89880 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 389346 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 55737 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 90854 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 52123 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 61531 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 57294 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 71807 мың теңге.

4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 387039 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 55576 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 90393 тысячи тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 51794 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 61190 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 56898 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 71188 тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете города Аксу на 2022 год объем целевых текущих трансфертов в бюджеты сельских округов в объеме 295431 тысячи тенге, в том числе:
5478 тысяч тенге на организацию водоснабжения населенных пунктов;
14000 тысяч тенге на ремонт отопительной системы объекта культуры;
25521 тысяч тенге на софинансирование мероприятия по проекту "Ауыл – Ел бесігі";
12877 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций,содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
6180 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях 35 %;
1688 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях 1,23%;
229687 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
5-1. Учесть в бюджете города Аксу на 2022 год объем целевых текущих трансфертов в бюджеты сельских округов в объеме745043тысячи тенге, в том числе:
По программе: 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" - 28944 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета – 5980 тысяч тенге;
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) -16743 тысяч тенге;
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 6221 тысяч тенге.
По программе: 006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" - 12847 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета –8972 тысяч тенге;
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 1157 тысяч тенге;
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 2718 тысяч тенге.

4. 2024 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 387039 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 55576 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 90393 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 51794 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 61190 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 56898 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 71188 мың теңге.
5. 2022 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне 295431 мың теңге көлемінде нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі ескерілсін, соның ішінде:
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға - 5478 мың теңге;
мәдениет объектісінің жылу жүйесін жөндеуге - 14000 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы бойынша іс-шараны бірлесіп қаржыландыруға -25521 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 12877 мың теңге;
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына 35% қосымша ақы белгілеуге - 6180 мың теңге;
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына 1,23% қосымша ақы белгілеуге - 1688 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға - 229687 мың теңге.
5-1. 2022 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне 745043 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Бағдарлама бойынша: 001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" - 28944 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 5980 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен -16743 мың теңге;
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферт есебінен – 6221 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 006 "Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау" - 12847 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 8972 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 1157 мың теңге;
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферт есебінен – 2718 мың теңге.

По программе: 007 "Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа" - 1198 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 1198 тысяч тенге.
По программе: 008 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 19876 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 19876 тысяч тенге.
По программе: 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 14596 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 14596 тысяч тенге.
По программе: 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 137619 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 137619 тысяч тенге.
По программе:013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 62437 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 62437 тысяч тенге.
По программе: 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" - 169012 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 169012 тысяч тенге.
По программе: 022 "Капитальные расходы государственного органа" - 21321 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 21321 тысяч тенге.
По программе: 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" - 12466 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 12466 тысяч тенге.
По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 4825 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 4825 тысяч тенге.
По программе: 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 259902 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 25157 тысяч тенге;
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 48517 тысяч тенге;
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 186228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 200/30 (вводится в действие с 01.01.2022).

Бағдарлама бойынша: 007 "Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" - 1198 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 1198 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" - 19876 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 19876 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" - 14596 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 14596 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 011 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" - 137619 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 137619 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" - 62437 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 62437 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" - 169012 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 169012 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" - 21321 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 21321 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 032 "Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" - 12466 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 12466 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 4825 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 4825 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 057 "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" - 259902 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 25157 мың теңге;
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен – 48517 мың теңге;
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферт есебінен – 186228 мың теңге.
Ескерту. 5-1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 30.11.2022 № 200/30 ( 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Утвердить объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2022-2024 годы согласно приложению 4, в том числе на 2022 год в сумме 100825 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 29.04.2022 № 150/22 (вводится в действие с 01.01.2022).
6-1. Учесть, что на 2022 год установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 11 процентов;
2) по социальному налогу - 11 процентов;

6. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің 2022-2024 жылдарға арналған көлемі 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға 100825 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 29.04.2022 № 150/22 ( 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2022 жылға облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын мынадай мөлшерде бөлу белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының табыстарынан алынатын жеке табыс салығы бойынша - 11 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 11 пайыз;

3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора -76 процентов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 - в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 200/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3) ірі кәсіпкерлік субъектілері мен мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша -76 пайыз.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды- Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 30.11.2022 № 200/30 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Ақсу қаласының азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға, қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкалармен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары жалақы мен тарифтік ставкалар көзделсін.

41041
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
41041
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
27751
003
Капитальные расходы государственного органа
51
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2159697
1
Социальное обеспечение
171049
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171049
005
Государственная адресная социальная помощь
171049
2
Социальная помощь
1811858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1706613
002
Программа занятости
705585
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29056
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
260527
010
Материальное обеспечение детейинвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4810
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
42536
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
191584
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
64500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
315780
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85735
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105245
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
105245
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
176790
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176790
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
94280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

41041
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
41041
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27802
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2159697
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
171049
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171049
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
171049
2
Әлеуметтiк көмек
1811858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1706613
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
705585
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29056
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
260527
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4810
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
42536
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
191584
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
64500
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторлық-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
315780
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85735
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105245
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
105245
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
176790
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176790
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

36300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
151949
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
42350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
426426
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
23000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
191142
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117970
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3388
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
55784
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
14000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
736044
1
Жилищное хозяйство
61522
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
41522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
41522
2
Коммунальное хозяйство
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10000
3
Благоустройство населенных пунктов
664522
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
664522
015
Освещение улиц в населенных пунктах
245000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
170000
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
6000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
243522
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

36300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
151949
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
42350
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторлық-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
426426
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
23000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
191142
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191142
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117970
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3388
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
55784
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
14000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
736044
1
Тұрғын үй шаруашылығы
61522
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41522
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41522
2
Коммуналдық шаруашылық
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
3
Елді-мекендерді көркейту
664522
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
664522
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
245000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
170000
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
6000
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
243522
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк