О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 499/6 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Железинского района"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 103/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2022 года № 26710
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 499/6 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7081), следующее изменение:
приложение 2 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 499/6 "Железин ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 103/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 ақпанда № 26710 болып тіркелді
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 499/6 "Железин ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7081 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 2-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жасылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата от
29 декабря 2021 года
№ 103/7
Приложение 2
к решению Железинского
районного маслихата
от 30 ноября 2020 года
№ 499/6
Ставки земельного налога Железинского района
Номер зоны
Наименование населенных пунктов
Процент повышения
1
2
Казахстанский сельский округ – село Ескара; Михайловский сельский округ – село Петропавловка; село Красновка
+10%
3
Казахстанский сельский округ – село Екишок; Веселорощинский сельский округ – село Жанабирлик; село Славяновка
+10%
4
Озерновский сельский округ – село Озерное; Казахстанский сельский округ – село Жаңа Жұлдыз; Лесной сельский округ – село Крупское; Михайловский сельский округ – село Мынкуль; Актауский сельский округ – село Жолтаптык
+10%
5
Алакольский сельский округ – село Алаколь; Прииртышский сельский округ – село Груздевка; Веселорощинский сельский округ – село Дюсеке; Михайловский сельский округ – село Михайловка; Актауский сельский округ – село Актау
+10%
6
Лесной сельский округ – село Раздельное; Прииртышский сельский округ – село Урлютюб; Енбекшинский сельский округ – село Валиханово; Веселорощинский сельский округ – село Веселая Роща; Башмачинский сельский округ – село Абай
+10%
7
Енбекшинский сельский округ – село Енбекши; Башмачинский сельский округ – село Береговое, село Кузьмино; Железинский сельский округ – село Аққайың, село Моисеевка
+10%
8
Лесной сельский округ – село Лесное; Новомирский сельский округ – село Церковное; Железинский сельский округ – село Захаровка
+20%
9
Железинский сельский округ – село Пятерыжск
+30%
10
Башмачинский сельский округ – село Башмачное
+40%
11
Железинский сельский округ – село Железинка; Прииртышский сельский округ – село Прииртышское
+50%

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы
№ 103/7 шешіміне
қосымша
Железин аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 499/6 шешіміне
2-қосымша
Железин ауданының жер салығының мөлшерлемелері
Аймақтың нөмірі
Елді мекендердің атауы
Арттыру пайызы
1
2
Қазақстан ауылдық округі - Есқара ауылы; Михайлов ауылдық округі – Петропавловка ауылы; Красновка ауылы
+10%
3
Қазақстан ауылдық округі – Екішок ауылы; Веселорощин ауылдық округі – Жаңабірлік ауылы; Славяновка ауылы
+10%
4
Озерный ауылдық округі – Озерное ауылы; Қазақстан ауылдық округі - Жаңа Жұлдыз ауылы; Лесной ауылдық округі – Крупское ауылы; Михайлов ауылдық округі – Мыңкөл ауылы; Ақтау ауылдық округі – Жолтаптық ауылы
+10%
5
Алакөл ауылдық округі – Алакөл ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Груздевка ауылы; Веселорощин ауылдық округі – Дүйсеке ауылы; Михайлов ауылдық округі – Михайловка ауылы; Ақтау ауылдық округі – Ақтау ауылы
+10%
6
Лесной ауылдық округі – Раздельное ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Үрлітүб ауылы; Еңбекші ауылдық округі – Уәлиханов ауылы; Веселорощин ауылдық округі - Веселая Роща ауылы; Башмачин ауылдық округі – Абай ауылы
+10%
7
Еңбекші ауылдық округі – Еңбекші ауылы; Башмачин ауылдық округі – Береговое ауылы, Кузьмино ауылы; Железин ауылдық округі – Аққайың ауылы, Моисеевка ауылы
+10%
8
Лесной ауылдық округі – Лесное ауылы; Новомир ауылдық округі – Церковное ауылы; Железин ауылдық округі – Захаровка ауылы
+20%
9
Железин ауылдық округі – Пятерыжск ауылы
+30%
10
Башмачин ауылдық округі – Башмачное ауылы
+40%
11
Железин ауылдық округі – Железинка ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Прииртышское ауылы
+50%