Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі "Тереңкөл ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 120/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 206/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24156 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі "Тереңкөл ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 120/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6314 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі С. Батыргужинов

О признании утратившим силу постановления акимата района Тереңкөл от 17 апреля 2019 года № 120/2 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по району Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 24 августа 2021 года № 206/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24156
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Тереңкөл от 17 апреля 2019 года № 120/2 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по району Тереңкөл" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6314).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибраеву Р.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл С. Батыргужинов