Решение маслихата района Аққулы от 29 апреля 2021 года № 27/3 "О признании утратившим силу решения маслихата района Аққулы от 19 июля 2019 года № 212/43 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 апреля 2021 года № 27/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2021 года № 7281
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Аққулы от 19 июля 2019 года № 212/43 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6507).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
маслихата района Аққулы К. Есимов

Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі "Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 212/43 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" № 27/3 шешімі
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 27/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 7281 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 212/43 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6507 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Аққулы аудандық
мәслихатының хатшысы К. Есимов