Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 апреля 2021 года № 21/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2021 года № 7292
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района Аққулы согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель района Аққулы согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.

Аққулы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 21/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 7292 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Аққулы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Аққулы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
Ескерту. 2-тармақ 01.01.2022 бастап қолданыcқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.