О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2020 года № 295/61 "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 13 мая 2021 года № 30/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2021 года № 7294
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2020 года № 295/61 "О бюджете района Аққулы на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7138) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4858305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 481123 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4369089 тысяч тенге;
2) затраты – 4949566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 144809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144809 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
85302 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Ямышевском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
10167 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Малыбайском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
20302 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры;
9001 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
5397 тысяч тенге – на расходы текущего ремонта освещения улиц Ямышевского сельского округа;
12118 тысяч тенге – на выплату бонусов государственных служащих сельских округов.";

Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 295/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 30/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 7294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 295/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7138 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4858305 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 481123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6578 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1515 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4369089 мың теңге;
2) шығындар – 4949566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53548 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33962 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 144809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144809 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
85302 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Ямышев ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
10167 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Малыбай ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
20302 мың теңге – мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
9001 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
5397 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеу шығындарына;
12118 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік қызметшілеріне бонустар төлеуге.";

3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета экономических реформ и регионального развития.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы Б. Пусырханов
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы

3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет экономикалық реформалар және аймақтық дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Пусырханов
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы К. Есимов
Аққулы аудандық
мәслихатының