О признании утратившим силу постановления акимата района Аққулы от 25 сентября 2019 года № 1-03/232 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по району Аққулы"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 24 августа 2021 года № 1-03/276. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24158
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Аққулы от 25 сентября 2019 года № 1-03/232 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по района Аққулы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6554).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Аққулы А. Балгабаев

Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі "Аққулы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1-03/232 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 1-03/276 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24158 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабы 1-тармағына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі "Аққулы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1-03/232 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6554 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі А. Балгабаев