Решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 2/11 "О Майском районном бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2021 года № 2/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26015.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Майский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –6657635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 995718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48308 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4203тысяч тенге;
поступления трансфертов –5609406 тысячи тенге;
2) затраты –7378294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –32089 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36829 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -752748тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 752748 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2022 № 1/21 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 13.04.2022 № 3/14 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2821680 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, сел Акжар и Майтубек, в общей сумме 335987 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар - 26763 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 28296 тысяч тенге;
Баскольский сельский округ – 30491 тысяча тенге;
Казанский сельский округ – 29363 тысячи тенге;
Каратерекский сельский округ – 30731 тысяча тенге;
Кентубекский сельский округ – 36831 тысяча тенге;
Коктубекский сельский округ – 38850 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 30567 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30261 тысяча тенге;
село Майтубек – 26192 тысячи тенге;
Сатинский сельский округ – 27642 тысячи тенге.

Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022 - 2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 2/11 шешімі
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 2/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26015 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6657635 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 995718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48308 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4203мың теңге;
трансферттер түсімі – 5609406 мың теңге;
2) шығындар – 7378294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32089 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36829 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -752748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752748 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 1/21 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 4000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 13.04.2022 № 3/14 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция 2821680 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 335987 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 26763 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28296 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 30491 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 29363 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 30731 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 36831 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 38850 мың теңге;
Май ауылдық округі – 30567 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30261 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 26192 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 27642 мың теңге.

7. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 264242 тысяч тенге на затраты текущего характера.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2022 № 1/21 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек определяется на основании постановления акимата района.

7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 264242 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 1/21 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.