О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарского района от 16 ноября 2016 года № 360/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Павлодарскому району"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 29 сентября 2021 года № 388/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2021 года № 24646
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарского района от 16 ноября 2016 года № 360/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Павлодарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5284).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Е. Иманслям

Павлодар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 360/11 "Павлодар ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 388/9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қазанда № 24646 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің "Павлодар ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 16 қарашадағы № 360/11 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Е. Иманслям