О внесении дополнения в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы"
Решение внеочередной IV cессии маслихата города Алматы VII созыва от 30 апреля 2021 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 мая 2021 года № 1702
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Алматы VІІ созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1404, опубликовано 21 сентября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее дополнение:
перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы, утвержденный указанным решением:
дополнить строкой, порядковый номер 18, следующего содержания:
"
18.
Интеллектуальная система безопасности и анализа дорожного
трафика города Алматы
Управление городской мобильности города Алматы
".
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по стратегическому планированию, бюджету и эффективности города Алматы Билисбекова А.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие co дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной IV cессии,
секретарь маслихата города Алматы
С. Канкуров

Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс IV сессиясының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 31 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 1702 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VІІ сайланымның Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі№ 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1404 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 18-жолмен толықтырылсын:
"
18.
Алматы қаласының жол трафигінің қауіпсіздігі мен талдауының зияткерлік жүйесі
Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы
".
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының стратегиялық жоспарлау, бюджет және тиімділік жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А.Е. Білісбековке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс IV сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Канкуров