Об утверждении объема полной компенсации расходов за питание воспитанников частных дошкольных организаций и филиалов частных дошкольных организаций города Алматы, созданных в 2021 году с размещенным государственным образовательным заказом, на 2021 год
Постановление акимата города Алматы от 12 ноября 2021 года № 4/577. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25129. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) пункта 12 Типовых правил деятельности дошкольных организаций, утвержденных Приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 октября 2018 года № 595 "Об утверждении Типовых правил деятельности организаций образования соответствующих типов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17657), акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объем полной компенсации расходов за питание воспитанников частных дошкольных организаций и филиалов частных дошкольных организаций города Алматы, созданных в 2021 году с размещенным государственным образовательным заказом, на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 12 ноября 2021 года
№ 4/577
Объем полной компенсации расходов за питание воспитанников частных
дошкольных организаций и филиалов частных дошкольных организаций
города Алматы, созданных в 2021 году с размещенным государственным
образовательным заказом, на 2021 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на питание на одного воспитанника в месяц, тенге
Объем компенсации, тенге
1
Частные дошкольные организаций и филиалы частных дошкольных организаций

2021 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылып, 2021 жылы құрылған Алматы қаласының жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдары және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар филиалдарының тәрбиеленушілерін тамақтандыруға кететін шығындарының толық өтемақы көлемін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қарашадағы № 4/577 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25129 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 595 "Тиісті үлгідегі білім беру ұйымдары қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Мектепке дейінгі ұйымдар қызметінің үлгілік қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17657 болып тіркелген) 12-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2021 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылып, 2021 жылы құрылған Алматы қаласының жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдары және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар филиалдарының тәрбиеленушілерін тамақтандыруға кететін шығындарының толық өтемақы көлемін, осы қаулының қосымшасына сәйкес, бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 12 қарашадағы
№ 4/577 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылып,
2021 жылы құрылған Алматы қаласының жеке меншік мектепке дейінгі
ұйымдары және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар филиалдарының
тәрбиеленушілерін тамақтандыруға кететін шығындарының
толық өтемақы көлемі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге тамақтану шығыстарының орташа құны, теңге
Өтемақы көлемі, теңге
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдар және жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдар филиалдары