Об утверждении бюджета Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 44-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2021 года № 6939.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68886,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64457,4 тысяч тенге;
2) затраты –69790,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -904,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 904,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 904,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19.07.2021 № 4-12 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29.10.2021 № 6-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налог на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории села, сельского округа;
2) земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
3) налог на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села.

2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 44-22 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6939 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 5- тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 68886,4 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64457,4 мың теңге;
2) шығындар - 69790,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге: бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге; бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге; 4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 904,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 904,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 904,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 19.07.2021 № 4-12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 29.10.2021 № 6-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдың, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
2) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
3) мыналардан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.

3. Установить, что доходы бюджета сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) штрафы, налагаемые акимами сельских округов за административные правонарушения;
2) добровольные сборы физических и юридических лиц;
3) доходы от коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления):
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению аппарата акима сельского округа;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления);
доходы от аренды имущества коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления);
другие доходы от коммунальной собственности сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления);
4) другие неналоговые поступления в бюджет сельского округа.
4. Установить, что доходами в бюджет сельского округа от продажи основного капитала являются деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета сельского округа.
5. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из бюджета района в бюджет сельского округа в сумме 16515 тысяч тенге.
6. Предусмотреть целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 55863 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель XLIV сессии маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
А. Акмамбаева
Секретарь маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С. Муканов
Приложение 1 к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области

3. Ауылдық округ бюджетінің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) ауылдық округтердің әкімдері әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін салатын айыппұлдар;
2) жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
3) ауылдық округтің коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін кірістер:
ауылдық округ әкімі аппаратының шешімімен құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
ауылдық округтің коммуналдық меншігіндегі (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігіндегі) заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
ауылдық округтің коммуналдық меншігінің (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінің) мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
ауылдық округтің коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін басқа да кірістер;
4) ауылдық округ бюджетіне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Ауылдық округ бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша негізгі капиталды сатудан ауылдық округ бюджетіне түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін.
5. Аудан бюджетінен ауылдық округ бюджетіне табысталған бюджеттік субвенция сомасы 16515 мың теңге белгіленсін.
6. Ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 55863 мың теңге сомасында қарастырылсын.
7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының XLIV сессиясының торағасы А. Акмамбаева
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы С. Муканов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

от 8 января 2021 года
№ 44-22
Бюджет Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19.07.2021 № 4-12 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29.10.2021 № 6-16 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 44-22 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 19.07.2021 № 4-12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 29.10.2021 № 6-16 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге