О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6-49-1 "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 4 августа 2021 года 7-8-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2021 года № 24067
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6-49-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 521 752,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 980 905,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 885,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 514 862,1 тысяч тенге;
2) затраты – 7 592 056,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 179 542,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 234 046,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 504,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 847,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 847,3 тысяч тенге:
поступление займов – 234 046,8 тысяч тенге;
погашение займов – 54 504,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 304,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата

"2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 7-8-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 тамызда № 24067 болып тіркелді
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-49-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6868 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 521 752,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 980 905,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 885,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 514 862,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 592 056,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 179 542,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 234 046,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 504,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 847,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 847,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 234 046,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 504,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 304,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7- қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы
Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының

121 028,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 741,9
021
Капитальные расходы государственного органа
24 386,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61 974,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
597 895,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
253 484,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19 872,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20 000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
33 012,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
137 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
23 600,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
327 336,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
450,0
005
Развитие коммунального хозяйства
5 586,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
321 300,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
17 075,0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
17 075,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
338 300,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23 495,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 736,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 150,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 609,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

121 028,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
51 741,9
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 386,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61 974,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
597 895,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
253 484,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19 872,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
33 012,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
137 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
20 000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
23 600,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
327 336,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
450,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5 586,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
321 300,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
17 075,0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
17 075,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
338 300,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 495,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 736,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 150,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 609,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
30 700,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
8 800,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
9 710,0
Аппарат акима Елецкого сельского округа
850,0
Аппарат акима Имантауского сельского округа
5 000,0
Аппарат акима Каратальского сельского округа
75,0
Аппарат акима Константиновского сельского округа
185,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
3 720,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
2 360,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
31 292,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 292,3
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
31 292,3
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
31 292,3
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
31 292,3

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
30 700,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты
8 800,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
9 710,0
Елецкий ауылдық округі әкімінің аппараты
850,0
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
5 000,0
Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты
75,0
Константиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
185,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
3 720,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
2 360,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
31 292,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 292,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
31 292,3
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
31 292,3
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
31 292,3