О признании утратившим силу решения Айыртауского районного маслихата от 5 декабря 2017 года № 6-14-2 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 октября 2021 года 7-11-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 ноября 2021 года № 25097
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 5 декабря 2017 года № 6-14-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4431).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айыртауского районного
маслихата Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова

Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-14-2 "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 7-11-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қарашада № 25097 болып тіркелді
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-14-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4431 болып тіркелді) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г. Абулкаирова