О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2020 года № 71-2 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 марта 2021 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 марта 2021 года № 7150
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71-2 (опубликовано 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6870) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложению к настоящему решению, в том числе на 2021 год следующих объемах:
1) доходы – 7 285 976,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 249 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 35 258 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 974 134,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 622 330,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 562 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 152 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 194 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 434 915,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 434 915,3 тысячи тенге:
поступление займов – 235 285 тысяч тенге;
погашение займов – 54 196,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 253 824,3 тысячи тенге."
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Кенжебеков
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению
Маслихат района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 2 наурыздағы № 2-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 7150 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне (2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6870 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов ауданының бюджеті осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 7 285 976,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 249 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 974 134,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 622 330,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 152 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 194 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатыпалу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 434 915,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 434 915,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 235 285 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 196,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 253 824,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы
А. Кенжебеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Е. Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихаты

25 927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
515 369,6
002
Программа занятости
217 388
006
Оказание жилищной помощи
1 011
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 189
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 794
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143 613
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 957,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 074
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 133
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 151
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
35 059
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
642 956
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
642 956
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
64 479
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
44 610
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
206 667
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
315 600
013
Развитие коммунального хозяйства
2 000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 600
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
546 940
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
295 520
009
Поддержка культурно-досуговой работы
295 520
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
64 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 485
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
41 026
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 036
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного

25 927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
515 369,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217 388
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 011
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 189
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 794
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143 613
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну
7 957,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 074
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 133
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 151
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 059
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
642 956
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
642 956
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
64 479
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
44 610
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
206 667
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
315 600
013
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 600
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
546 940
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
295 520
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
295 520
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
64 547
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 485
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
41 026
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 036
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі