О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2020 года № 71-2 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 апреля 2021 года № 7305
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6870) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 652 006,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 249 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 35 258 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 340 164,2 тысячи тенге;
2) затраты – 8 844 660,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 562 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 152 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 194 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 291 216,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 291 216,5 тысяч тенге:
поступление займов – 235 285 тысяч тенге;
погашение займов – 54 196,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 272 881 тысяча тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Б. Сапанов
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков
Приложение к решению
Маслихат района имени Габита
Мусрепова Северо-
Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 4-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 7305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6870 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов ауданының бюджеті осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 7 652 006,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 249 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 340 164,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 844 660,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 152 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 194 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 291 216,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 291 216,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 235 285 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 196,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 881 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының сессиясының төрағасы Б. Сапанов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының хатшысы Е. Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихаты

2. Затраты
8 844 660,7
1
Государственные услуги общего характера
1 178 537,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
29 103
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 973
003
Капитальные расходы государственного органа
8 130
122
Аппарат акима района (города областного значения)
233 287,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
123 268
003
Капитальные расходы государственного органа
66 596
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
3 610,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
39 813
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 009,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 419,3
015
Капитальные расходы государственного органа
7 690
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
860 137,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50 874
003
Капитальные расходы государственного органа
13 800
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
3 780
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
2 800
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
788 883,3
2
Оборона
24 750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 210
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 210
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 540
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 740
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 800
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 898,9

2. Шығындар
8 844 660,7
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 178 537,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
29 103
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 973
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 130
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
233 287,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123 268
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66 596
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
3 610,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 813
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 009,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 419,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 690
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
860 137,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 874
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 800
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
3 780
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
2 800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
788 883,3
2
Қорғаныс
24 750
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 210
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 210
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 540
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 740
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 800
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 898,9

177 274,6
009
Поддержка культурно-досуговой работы
177 274,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
29 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 485
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
16 026
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 036
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного
439 073,5
021
Развитие объектов спорта
439 073,5
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
166 355
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 400
007
Функционирование районных (городских) библиотек
110 285
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
24 926
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 254
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 201
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
72 321,7
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
34 935,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
34 935,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 765
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 765
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 621
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 621
12
Транспорт и коммуникации
54 544
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 544
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 393
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
34 000
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
16 151
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

177 274,6
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
177 274,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
29 547
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 485
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
16 026
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 036
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
439 073,5
021
Спорт объектілерін дамыту
439 073,5
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
166 355
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 400
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
110 285
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 289
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 926
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 254
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 201
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
72 321,7
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
34 935,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 935,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 765
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 765
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 621
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 621
12
Көлiк және коммуникациялар
54 544
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 544
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 393
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34 000
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
16 151
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау