Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2021 года № 7016
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 154 125,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1189 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 152 936,3 тысяч тенге;
2) затраты - 154 493,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 367,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 367,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 367,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 21.04.2021 № 6/43 (решение вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/112 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа расходы за счет свободных остатков, сложившихся на начало финансового года в сумме 367,9 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6 /43 (решение вводится в действие с 01.01.2021).
1-2. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.

2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/388 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 7016 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 154 125,3 мың теңге:
салықтық түсімдер- 1 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 152 936,3 мың теңге;
2) шығындар - 154 493,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер мемлекет - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 367,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 367,9 мың теңге:
қарыздар түсімі- 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 367,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/43 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/112 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Амангелді ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан бос қалдықтары есебінен 367,9 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/43 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-2. 2021 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.

Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6 /43 (решение вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/112 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Амангельдинского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Амангельдинского сельского округа в сумме 12 961 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на текущее содержание дорог;
на ликвидацию несанкционированных свалок в селах сельского округа;
на текущие расходы аппарата акима Амангельдинского сельского округа;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское (в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі");
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/43 (решение вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/112 (вводится в действие с 01.01.2021).
4-1. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа объемы целевых текущих трансфертов выделенных из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское (в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі").
Распределение указанных целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы."

Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/43 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/112 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Амангелді ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Амангелді ауылдық округінің бюджетіне 12 961 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жолдарды ағымдағы күтіп ұстауға;
ауылдық округтің ауылдарындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға;
Амангелді ауылдық округі әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына;
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне ("Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде);
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/43 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/112 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. Амангелді ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне ("Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде).
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады".

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/112 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Установить расходы на 2021-2023 годы по Амангельдинскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/112 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Амангелді ауылдық округі бойынша 2021-2023 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының
мәслихаты сессиясының төрағасы
К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

от 8 января 2021 года
№ 58/388
Бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.04.2021 № 6/43 (решение вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/112 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 58/388 шешіміне
1 - қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 6/43 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 29.11.2021 № 13/112 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)