О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 60/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2021 года № 10/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25523
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 60/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 168 436,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 974 290,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 043 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 948,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 969 154,1 тысяч тенге;
2) затраты – 7 379 681,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 885 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 150 448,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 563,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -295 130,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 295 130,1 тысяч тенге:
поступление займов – 150 448,7 тысяч тенге;
погашение займов – 66 563,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211 245,1 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 37 872 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов
Приложение
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 10/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25523 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6881 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 168 436,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 974 290,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 043 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 948,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 969 154,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 379 681,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83 885 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 150 448,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 563,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -295 130,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 295 130,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 150 448,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 563,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211 245,1 мың теңге.";
11- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2021 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 37 872 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Елеусизов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының

577 287,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
148 162,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
123 842,2
015
Капитальные расходы государственного органа
2 265
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22 055,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
429 124,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
56 335
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
372 789,5
02
Оборона
39 166
1
Военные нужды
9 255
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 255
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 255
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
29 911
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 911
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
26 706
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 205
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
666 655,3
1
Социальное обеспечение
60 179
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 179
005
Государственная адресная социальная помощь
60 179
2
Социальная помощь
570 901,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
570 901,3
002
Программа занятости
197 236
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 189,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
651
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
211 428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 208
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

577 287,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
148 162,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 842,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 265
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22 055,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
429 124,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 335
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
372 789,5
02
Қорғаныс
39 166
1
Әскери мұқтаждар
9 255
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 255
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 255
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
29 911
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 911
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
26 706
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 205
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
666 655,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
60 179
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 179
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
60 179
2
Әлеуметтiк көмек
570 901,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
570 901,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
197 236
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 189,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
651
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
211 428
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
59 208
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету