Об утверждении бюджета города Сергеевки района Шал акына на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 56/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2021 года № 7017.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сергеевки района Шал акына на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 349 889,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 013 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 305 876,4 тысяч тенге;
2) затраты – 357 425,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 536,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 536,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 536,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16.03.2021 № 3/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 21.04.2021 № 6/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 9 июля 2021 года № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 24.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета города Сергеевки на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории города;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории города;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории города;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории города.

2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 56/16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 7017 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 6 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шал акын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 349 889,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 44 013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 305 876,4 мың теңге;
2) шығындар – 357 425,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 536,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 536,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 536,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 16.03.2021 № 3/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.04.2021 № 6/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 2021 жылғы 9 шілдедегі № 9/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға арналған Сергеевка қаласы бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 52-1-бабына сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) қала аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
2) қала аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
3) мыналардан:
тұрғылықты жері қала аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері қала аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығынан.

3. Утвердить в бюджете города Сергеевки на 2021 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 20 000 тысяч тенге.
4. Утвердить в бюджете города Сергеевки на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт внутрипоселковых дорог в городе Сергеевке;
2) благоустройство и озеленение города Сергеевки.
5. Утвердить в бюджете города Сергеевки на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) обеспечение санитарии города Сергеевки;
2) благоустройство и озеленение города Сергеевки;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городе Сергеевке.

3. 2021 жылға арналған Сергеевка қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция 20 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Сергеевка қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі бекітілсін, соның ішінде:
1) Сергеевка қаласындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
2) Сергеевка қаласын абаттандыру мен көгалдандыруға.
5. 2021 жылға арналған Сергеевка қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі бекітілсін, соның ішінде:
1) Сергеевка қаласының санитариясын қамтамасыз етуге;
2) Сергеевка қаласын абаттандыру мен көгалдандыруға;
3) Сергеевка қаласында автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Садыков
Секретарь маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение 1 к решению
маслихат района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года
№ 56/16
Бюджет города Сергеевки района Шал акына на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16.03.2021 № 3/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 21.04.2021 № 6/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 9 июля 2021 года № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 24.11.2021 № 14/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5

6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
Д. Садыков
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының мәслихаты
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 56/16 шешіміне
1- қосымша
2021 жылға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 16.03.2021 № 3/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.04.2021 № 6/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 2021 жылғы 9 шілдедегі № 9/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.11.2021 № 14/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5