О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки и сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 января 2021 года № 1/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2021 года № 7097
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки и сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 7 декабря 2018 года № 31/4 (опубликовано 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5068) следующие изменения:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению;
в приложении 4 указанного решения:
в Кривощековском сельском округе строку, порядковый номер 4, исключить;
в Сухорабовском сельском округе строку, порядковый номер 2, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
С. Окунев
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение к решению
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 15 января 2021 года
№ 1/8
Приложение 2
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 7 декабря 2018 года № 31/4
Границы оценочных зон города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области
№ зоны
Описание границ зон
I
Занимает центральную часть города Сергеевки. С северной стороны граница зоны проходит по улице имени Ғалыма Қадыралина, с восточной стороны по улице Павла Гончара, с южной стороны по улице имени Есима Шайкина и с западной стороны по улице Бейбітшілік.
II
Занимает северную центральную часть города Сергеевки. С северо-западной стороны граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки, с северной стороны по объездной дороге, с восточной стороны по улице Павла Гончара, с юго-восточной стороны по улице имени Ғалыма Қадыралина и улице Бейбітшілік, южная граница зоны проходит по улице Промышленной и дороге, ведущей на село Аканбарак, до границы населенного пункта города Сергеевки.
III
Расположена в северной и восточной частях города Сергеевки. С северо-западной, северной, восточной и юго-восточной сторон граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки, с юго-западной стороны по дороге областного значения "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево", улице Павла Гончара и объездной дороге.
IV
Расположена в южной части города Сергеевки. С северной стороны, граница зоны проходит по улице имени Есима Шайкина, с северо-восточной стороны граница зоны проходит по улице Павла Гончара и по автодороге областного значения "Волошинка – Сергеевка - Тимирязево", с восточной и южной сторон граница проходит по существующей границе города Сергеевки, с западной – по "Марьевскому" грейдеру и улице Бейбітшілік.
V
Расположена в юго-западной части города Сергеевки. С северо-восточной стороны граница зоны проходит по автодороге, ведущей на село Аканбарак и улице Промышленной, с восточной стороны по улице Бейбітшілік и "Марьевскому" грейдеру, с южной и западной сторон граница зоны проходит по существующей границе города Сергеевки.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының және ауылдық елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1/8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 қаңтарда № 7097 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының және ауылдық елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 шешіміне (2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 2-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасында:
Кривощеков ауылдық округінде реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
Сухорабов ауылдық округінде реттік нөмірі 2-жол алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
С. Окунев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2021 жылғы 15 қаңтардағы
№ 1/8 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 31/4 шешіміне
2- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақтың №
Аймақ шекараларының сипаттамасы
I
Сергеевка қаласының орталық бөлігін алады. Аймақ шекарасы солтүстік жағынан Ғалым Қадыралин атындағы көше бойынша, шығыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша, оңтүстік жағынан Есім Шайкин атындағы көше бойынша және батыс жағынан Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді.
II
Сергеевка қаласының солтүстік орталық бөлігін алады. Аймақ шекарасы солтүстік-батыс жағынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, солтүстік жағынан айналма жол бойынша, батыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша, оңтүстік-батыс жағынан Ғалым Қадыралин атындағы көше және Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді, аймақтың оңтүстік шекарасы Промышленная көшесі және Ақанбарақ ауылына апаратын жол бойынша Сергеевка қаласының елді мекенінің шекарасына дейін өтеді.
III
Сергеевка қаласының солтүстік және батыс бөліктерінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік-батыс, солтүстік, шығыс және оңтүстік-шығыс жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, оңтүстік-батыс жағынан "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево" облыстық маңызы бар жол бойынша, Павел Гончар көшесі және айналма жол бойынша өтеді.
IV
Сергеевка қаласының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік жағынан Есім Шайкин атындағы көше бойынша өтеді, солтүстік-шығыс жағынан Павел Гончар көшесі бойынша және "Волошинка-Сергеевка-Тимирязево" облыстық маңызы бар автожол бойынша, шығыс және оңтүстік жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша, батыс жағынан "Марьевка" тас жолы және Бейбітшілік көшесі бойынша өтеді.
V
Сергеевка қаласының оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Аймақ шекарасы солтүстік-шығыс жағынан Ақанбарақ ауылына апаратын автожол және Промышленная көшесі бойынша, шығыс жағынан Бейбітшілік көшесі және "Марьевка" тас жолы бойынша өтеді, аймақ шекарасы оңтүстік және батыс жақтарынан Сергеевка қаласының қалыптасқан шекарасы бойынша өтеді.