О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 13 мая 2021 года № 8/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23330
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 56/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6877) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 789 183,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 414 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 354 445,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 862 191 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 190 075 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 196 795 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 720 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 263 082,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263 082,6 тысяч тенге:
поступление займов – 196 795 тысяч тенге;
погашение займов – 6 720 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 007,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Ш. Оспанова
Секретарь маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56/1 "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 8/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23330 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6877 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 789 183,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 414 258 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 354 445,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 862 191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 190 075 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 196 795 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 720 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 263 082,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263 082,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 196 795 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 720 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 007,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
Ш. Оспанова
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының